NiePozwalam

Zmieniamy chaos informacyjny w uporządkowaną wiedzę


NiePozwalam to pamięć Internetu, a więc system śledzenia postępków i powiązań osób publicznych. Umożliwia rozliczanie słów i czynów, dynamiczne tworzenie czarnych i białych list oraz rankingów mniejszego zła wedle dowolnego zestawu kryteriów. Do wyboru są gotowe wzorce decyzyjne, budowa własnego lub połączenie obu tych metod.
Celem powstania NiePozwalam jest zmienić środowisko działania postaci publicznych, aby maksymalnie uprzykrzyć życie tym, którzy robią, co robią licząc na swoją bezkarność.
NiePozwalam to platforma, która daje użytkownikowi pełną kontrolę nad logiką podejmowania decyzji (spektrum od na złość do 100% wg faktów) oraz w sposób całkowicie transparentny i możliwy do pełnej ręcznej kontroli filtruje informacje względem dowolnych możliwych do pomyślenia kryteriów.

Zerknij na te przykłady

Użycie frazy Polskie obozy śmierci

Zobacz listę incydentów, ranking recydywistów, statystyki wg kraju i roku. Najlepsze: możliwość włączenia incydentów do rankingu polityków i partii w najbliższych wyborach.

Gdzie nawięcej PZPR-owców? W PiS? W PO?

Wykrywacz skoczków partyjnych to: ranking skoczków, statystyki członków PZPR (lub dowolnej innej) w aktualnie działających partiach.

Własność polskich firm

Sprawdź kraj produktu/marki tak jak w Pola , ale w połączeniu z dowolnym możliwym do pomyślenia kryterium, np. sprawa Malma czy wspieranie LGBT.

Bojkot Izraela? Proszę bardzo!

Jakiś kraj ci podpadł i nie chcesz kupować produktów, które z niego pochodzą? Wskaż kraj i daj mu łapkę w dół. Zobaczysz też listę produktów, które z niego pochodzą.

Funkcja #1 Śledź osobę, firmę lub organizację: deklaracje, czyny, powiązania

Wyszukaj postać do sprawdzenia:

Wyszukaj
 lub

albo szukaj według dowolnego kryterium

Zacznij tutaj. Zobacz postępki odfiltrowane według różnych kryteriów

Funkcja #2 Chronologia danej postaci w konteście pojedyńczej kwestii

Takie osadzanie postępków na lini czasu pozwala na:

Aplikacja w trakcie budowy