Wesprzyj naszą działalność

Od dnia 27 maja 2019 roku działają dwie zrzutki społecznościowe - w portalu Patronite.pl i w portalu Zrzutka.pl. Harmonogram realizacji prac nad projektem oraz zobowiązanie publiczne autora znajdują się w oznaczonm imieniem i nazwiskiem porfilu Patronite.pl.

Społecznościowa zbiórka funduszy ma cztery cele:

Portal Zrzutka.pl

Tu możesz dokonać darowizny jednorazowej i cyklicznej

Zrzutka.pl

Portal Patronite.pl

Tu możesz dokonać wpłaty cyklicznej.

Patronite.pl

Waluty kryptograficzne

Bitcoin

112t8dWrxrWQnzsF6Gv3yQ7BunPXwD1pE1

Stellar

GDK3DQRONSLZDTN6Y7KKVE6JFKTWRRFY6BJYXRSAHV63ZU6BUNFLU7BE


Komu powierzasz swoją darowiznę

Kwotę, którą wspierasz powstanie i działalność aplikacji NiePozwalam powierzasz jej twórcy, który aktualnie jest jedynym i głównym decydentem projektu. Zobowiązanie publiczne do należytego spożytkowania kwoty zebranej w zrzutka.pl i patronite.pl jest dostępne w profilu Patronite.pl.

Zapraszam na profil Patronite.pl, a także do innych moich projektów: Zbioru inspirujących sentencji na Gavagai.pl oraz portalu o historii i kulturze Chin.


Sprawy prawne i podatkowe

Ustawa o zbiórkach publicznych (w tym wymóg zezwolenia) dotyczy publicznych zbiórek ofiar gotówkowych na z góry określony cel - i nie ma zastosowania do darowizn elektronicznych-bezgotówkowych. więcej informacji tutaj oraz tutaj)

Od darowizn zbieranych w zrzutkach internetowych nie płaci się podatku, o ile pojedyńcza darowizna nie przekroczy kwoty 4902 zł. Więcej informacji na stronie portalu zrzutka.pl tutaj oraz w treści obowiązującej ustawy tutaj.

Aplikacja w trakcie budowy